אלדר יוסופוב: נכה כזה עוד לא ראיתם...

הכירו את אלדר יוסופוב. הוא אמנם נראה ומתהלך כמו אחד שעבר עשרות אורגזמות ברצף והוא גם לא ממש מדבר, אבל הוא למד קולנוע וגם קריאייטיב, כך ששכל חריף לא חסר לו, והוא יצר לאחרונה סדרת רשת נהדרת על הנכה הבן-זונה הכי מתוק שיש. בואו להכיר אותו, הוא פנוי להובלה :-)
12.02.2016

נעים מאוד, קוראים לי אלדר יוסופוב, שמי נראה מורכב פחות מהמראה שלי. יש לי ניוון שרירים, או פריקנסון או אולי בעצם ALS. אבל בתכל'ס אני נמצא במצב של הכחשה עצמית, יש לי פשוט שיתוק מוחין. אני נמנע מלהגיד את זה לאנשים כי יחשבו שאני טמבל, טבעי בהחלט שיחשבו ככה, שיתוק מוחין, חחח, נראה שהחלקת על השכל, לא, מה פתאום, לא היה לך אותו בכלל. כן, בלי שכל סיימתי תואר בקולנוע, בלי שכל למדתי קופיריטינג, נכון, למי שהיה שכל באמת היה לומד רפואה או משפטים, אבל למדתי קרייאטיב אז אני טמבל. 

 

התחלנו עם הראש ומה שאין או יש בו, אז עכשיו נרד קצת למטה. אני נראה כמו אחד שעבר עשרות אורגזמות ברצף [מסוגל בהחלט], אני לא מדבר, הרוק שלי יורד ממני כמו מפלי ניאגרה, אני בקושי מניע את התחת ושתי ידיי כמו אנטנות עקומות שלא מסוגלות לקלוט מה הלוויין משדר להם, אבל למרות זאת  או בגלל זאת או בזכות זה החלטתי לקחת את התחת שלי במו ידי והתחלתי לעסוק בקריאייטיב. יצרתי סדרת אינטרנט קומית על נכה בן זונה הכי מתוק בעולם בדרך לכבוש את תל אביב. לא רציתי שגיבור הסדרה יהיה גיבור-על שבשל היותו נכה עושים ממנו גיבור-על, הוא יודע לכתוב ולקרוא והוא כבר השראה. גם לא רציתי שהגיבור שלי יהיה איזה נכה מסכן, שק תפוחי אדמה המתלונן על חייו. רציתי להמציא דמות אחרת שאף פעם לא הייתה בטלוויזיה, איזה נכה סופר קול מניאק שכזה.

 

 

ביקשו ממני לכתוב משהו על אהבה וזוגיות, אז בואו נדמיין  לשנייה שהיא בכל זאת קיימת ואני על הדרך עישנתי קצת גראס ולגמתי מהוודקה.

אז ככה...

לעיתים אני חושב מה עושה עכשיו ההיא, האחת שלי, שאותה יום אחד אפגוש, אולי היא בדיוק ברגע הזה קוראת ספר של קפקא או יושבת בבית קפה ברוטשילד,או עכשיו מסתגרת בבית שוכבת וחולמת חלומות. מה היא עושה ברגע הזה כאשר אני יושב עכשיו ומקליד עליה?

במה אני פחות טוב מהבחור הזה שעובר מדי יום עם חברתו מתחת לחלוני, אני לא פחות טוב או שהעולם הזה פשוט לא נכון. אם לומר את האמת צריך מישהי עם טונות של סבלנות כדי לקרוא את השטויות שאני מקליד באייפד, אני בטוח יש אחת כזאת עם טונה של סבלנות, אם היא עם מגבלה או בלי.

 

לא איכפת לי איך היא נראית. אני בטוח שיש אחת כזאת שתקבל אותי, למרות שבהתחלה אני נראה אידיוט ושנפלתי מהירח, היא תסכים להיות אתי. נשב באיזה אוהל קרוע במדבר סהרה, ויהיו לה טונות של סבלנות לחכות עד שאני אקליד לה "אני אוהב אותך".

מעצבן אותי רק דבר אחד, שלפעמים כמעט כולם - השכן מהבניין ליד, או קולגה מהעבודה או סתם עובר אורח שמשעמם לו בחיים והוא נותן לי עצות – ניגש אליי ואומר לי, "יש לי בחורה להכיר לך, מישהי מקסימה בכיסא גלגלים", או "אני רוצה להכיר לך מישהי, הולכת עם הליכון", או "יש לי ידידה שהיא לקויה ראייה, מתאימה לך בול". מעצבן אותי ברמות! למה אנשים לא מציעים לי מישהי שעושה סרטים או סופרת או חובבת אמנות? אני לא אומר שאני פוסל בחורה עם מגבלה כזאת או אחרת, אולי יהיו לי חיים מדהימים איתה, אבל למה אתם בוחרים להגביל אותי מראש בבחירת בת זוג מקבוצה כזאת או אחרת? אז בואו, חברים, אל תגבילו גם את עצמכם.

 

מאחר שהאתר הזה מיועד לאנשים עם מוגבלויות וגם לאנשים מהאוכלוסייה הכללית, אני משווק את עצמי בתור בן זוג מושלם: חצי הראשון שלי מיועד לנכים, והחלק השני מיועד ללא-נכים, או ההיפך. אני מדבר פחות ועושה המון.

 

צ'או!

אלדר

 

Save

תגובות
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.