קמפיין רשת מזכיר לכולם: נכים הם לוהטים

קמפיין נהדר מסתובב ברשתות החברתיות שבו אנשים עם מוגבלות מצטלמים ומתייגים את עצמם עם האשטג #DisabledPeopleAreHot כדי להזכיר גם להם וגם לשאר הציבור שנכים הם מיניים, מושכים וראויים! הצטלמו ותייגו גם אתם!
19.03.2019

בשבועות האחרונים ניתן לראות ברשתות החברתיות פייסבוק, טוויטר  ואינסטגרם קמפיין רשת עם ההאשטג #DisabledPeopleAreHotשמטרתו לקדם ולהפיץ את המסר שלפיו אנשים עם מוגבלות הם מיניים, מושכים וסקסיים. את הקמפיין יזם האקטיביסט הקנדי אנדרו גורזה שמזה מספר שנים פועל לשנות עמדות בנושא מוגבלות ומיניות ודימוי גוף.

אין זה סוד שעבור רבים בציבור, מוגבלות ומיניות נתפסים כהפכים ואנשים עם מוגבלות נתפסים כא-מיניים שאינם מסוגלים לתפקוד מיני ו/או אינם מעוניינים בכך. בו בזמן, גם אנשים רבים עם מוגבלות מקבלים על עצמם את התפיסה החברתית הזאת ובעצמם אינם חשים ראויים ומיניים. הקמפיין נועד להנכיח את המוגבלות והמיניות במרחב ולאתגר הן את העמדות של החברה והן להזכיר לאנשים עם המוגבלות שהם ראויים, מושכים וסקסיים כפי שהם ואין להם מה להתבייש. 

 

במסגרת הפרוייקט של גורזה, אנשים עם מוגבלות מפרסמים את תמונות הסלפי שלהם כשהם מרגישים טוב עם עצמם, עם אביזר עזר (כיסא גלגלים, קביים וכו') או בלעדיו, ומתייגים את עצמם #DisabledPeopleAreHot, וזאת כדי ליצור נוכחות גדולה וסוחפת של אנשים עם מוגבלות מכל המגדרים, הגילים, המוגבלויות וצורות הגוף שאינם מתביישים, אינם מסתתרים ושמחים להציג את עצמם כפי שהם - מיניים, לוהטים וכן, גם נכים.

מוזמנים לתייג את עצמכם!

 

מקבץ מתוך מאות התמונות המתוייגות באינסטגרם

 

תגובות
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.