7 טיפים להודעת פתיחה מוצלחת!

הודעת פתיחה באתר היכרויות היא המקום שבו נוצר הרושם הראשוני. מה כותבים? איך עושים את הרושם הנכון? הנה 7 טיפים שיתנו לכם כיוון!
04.09.2017

אז שוטטתם באתר, עברתם על פרופילים ותמונות ונתקלתם בכרטיס של מישהי שנראית ממש נחמדה או של מישהו שנראה מקסים, ושיכול/ה ממש להתאים.

עכשיו האצבע רועדת על המקלדת, הראש מחפש מה לכתוב.
הרי ידוע שאין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשון. צריך לכתוב משהו מקורי אבל לא מוזר, מצחיק אבל לא מתאמץ, אבל איך?

ובכן, בואו נבהיר מראש, זה לא מדע מדויק ושום דבר לא מובטח, אבל הנה כמה טיפים יעילים להגדיל את הסיכוי לאינטראקציה חיובית:

 

בחורה מול מחשב מקבלת לב

 

 1. האורך לא קובע

  לא צריך הודעה משתפכת שמספרת את כל קורות חייכם ומי אתם רוצים להכיר (זה יכול לחכות להמשך). שלושה-ארבעה משפטים קולעים יכולים להעביר מסר נהדר.


 2. "היי" זה נחמד אבל לא מספיק
  כדאי לציין את השם של הנמען או הנמענת בראש הפנייה ("היי מיכל!", "אהלן תומר!"), גם כי אנשים אוהבים לראות את השם שלהם וגם כדי להעביר את הרושם שלא סתם שלחתם אלף הודעות בלי לשים לב בכלל למי הן נשלחות.

 3. תוכן ממשי

  הציגו את עצמכם במשפט אחד או שניים - מי אתם, גיל, היכן בארץ - ותנו איזו התייחסות למשהו שהבחור או הבחורה כתבו בכרטיס. למה? כדי שהם ידעו שלא עשיתם העתק-הדבק ושלחתם אותה הודעה למאה אנשים. היא כתבה שהיא אוהבת לצפות ב"משחקי הכס"? ציין שגם אתה אוהב לצפות ואיזו דמות אתה הכי אוהב (רק אם זה נכון, לא כדאי לשקר כאן). הוא כתב שהוא אוהב ספורט? צייני שגם את אוהבת להתאמן או לשחק (שוב, רק אם זה נכון). המטרה: להעביר את הרושם שיש לכם תחומי עניין משותפים עם פוטנציאל לשיחות מעניינות והיכרות עם משמעות.

 4. מחמאות (בעדינות)

  יש תמונה בכרטיס? תחמיאו על החיוך, על הבגד, על הצילום או על מה שמצא חן בעיניכם בתמונה. אל תגזימו, אל תהיו בוטים, אבל תהיו כנים ומפרגנים. זה כיף לקבל מחמאות!

 5. הומור והומור עצמי

  אנשים אוהבים לצחוק והומור הוא דרך נהדרת לשבור את הקרח בהיכרות ראשונית. לא צריך לספר בדיחות ארוכות שראיתם במופע הסטנדאפ האחרון, אבל התלוצצויות קטנות והומור יכולים לקדם את השיחה (מותר לכם גם לצחוק על עצמכם, להראות שאתם לא תופסים את עצמכם יותר מדי ברצינות) . זה יכול להעביר את הרושם שיהיה כיף לבלות איתכם :-)

 6. משפט סיכום קטן עם חשיבות גדולה
  אחרי שהצגתם את עצמכם, החמאתם והתלוצצתם, מומלץ להוסיף איזה משפט סיכום שבו אתם מציינים שהיא (או הוא) עושה רושם של אדם מעניין ושתשמחו להכיר ולשוחח. לא חייבים לדבוק בניסוח הזה, אבל זה משפט שסוגר יפה את הפנייה.

 7. לא להתאכזב יותר מדי אם לא מקבלים תשובה

  ניסיתם הכול, גייסתם את ההומור והקסם והניסוחים הכובשים ביותר ו...לא קיבלתם שום תשובה. זה מאכזב, אבל זה קורה גם לגברים והנשים היפים, המעניינים והשווים ביותר. לפעמים הצד השני לא מעוניין, לפעמים הוא קיבל כמה פניות באותו זמן ולפעמים הוא פשוט לא התחבר לאתר כמה זמן ופשוט לא ראה את ההודעה... כך או אחרת, זה קורה לכולם בכל אתר היכרויות, וצריך פשוט להמשיך הלאה ולנסות מישהי או מישהו אחר.

 

יש לכם טיפים להוסיף? שתפו אותנו!

תגובות
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.