לרקוד, לרקוד ולא משנה מה אומרים

אינספור פעמים אמרו לליזי בת ה-15 שלא תוכל לרקוד בלט עד שתרד במשקל. אז אמרו. בינתיים הסרטון שבו היא נראית רוקדת זוכה למיליוני צפיות והיא חורכת את רצפת הריקודים בהנאה תוך ניפוץ סטריאוטיפים. מוזמנים לצפות, לשתף ולראות בעצמכם :-)
24.07.2017

ליזי האוול בת ה-15 שוברת גבולות בזמן שהיא רוקדת על רחבת הריקודים. הסרטון שבו היא נראית רוקדת בלט נעשה ויראלי וזכה לשבחים על כך שהיא מאתגרת את המוסכמות על הגוף של רקדניות בלט ומוכיחה שכל אחת יכולה לרקוד.

"אמרו לי אינספור פעמים שלא אגיע לשום מקום בעולם הריקוד אם לא ארד במשקל," היא אומרת, "אך במהלך השנים למדתי לאנ להקשיב למה שאחרים אומרים. אם אנשים רוצים להפיל אותך, שינסו לעשות את זה ותראי להם שאת יכולה!"

ליזי היא גם שגרירה של מוגבלות. היא מספרת שהריקוד עזר לה להתמודד עם תסמונת הפסאודטומור צרברי (Pseudotumor cerebri) - שגורמת לנוזלים להצטבר סביב המח שלה. "הריקוד עזר לי להתמודד עם החרדה ולעשות אותי מאושרת."

 

 

בראיון טלוויזיוני היא מספרת שהיא לא מנסה להיות מודל להשראה. היא פשוט עושה מה שהיא אוהבת.

תגובות
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.