איך אתם רואים אותי?

כשמודעות עצמית הופכת מבושה לגאווה, כשמבטים של זרים הופכים מהימנעות למטרה רצויה, המוגבלות הופכת לכוח.
מאת: 11 28.04.2017

"חוסר הביטחון  הכי גדול שלה היה הרגליים," מספרת אחת המשתתפות בסרטון שיושבת על כיסא גלגלים, "אז במקום להסתיר אותן, היא פתחה קו אופנה לג'ינס וכל התמונות שלו יהיו סביב המכנסיים והרגליים." ככה הופכים את החיסרון ליתרון.  "זה בסדר להיות שונה, וברגע שמקבלים את זה ומאמצים את זה, כל העולם משתנה."

 

כשמשדרים ביטחון עצמי, כשמקבלים את הגוף כפי שהוא, גם  אחרים רואים את זה, מפסיקים לפחד, להירתע ומבינים שאנחנו נהדרים ומושכים כמו שאנחנו.

 

 "החברה לא רואה תמיד התאמה בין מוגבלות למשיכה, אבל אנחנו אנשים יפיפיים, כל אחד מיוחד בדרכו. אנחנו יכולים להיות אופנתיים, יפים, מושכים ומהממים. כי אני חושבת שאני מהממת."

תגובות
אני מחפש שידוך
ליאל, 14.11.2017
בוקר טוב. לצערי מסתיימת שנת החברות שלי בעוד מס חודשים. אינני חושבת שאוכל לחדש את חברותי משום למעט התרוקנות כיסי לא קיבלתי מכם מאום. לא התייחסות ולא חיבור או קישור בין אנשים . כדאי שאנשים כמוני המחפשים קשר יראו וייראו
tamishalev01, 03.05.2017
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.