"אני נכה ואני גיי והכל בסדר, תודה רבה"

ריאן או'קונל נולד עם שיתוק מוחין וגם הומו. השילוב הזה לא היה קל לו והוא הניח שיסיים את חייו בודד ובלי זוגיות. אבל לאט-לאט התחיל השינוי הפנימי של קבלה עצמית, וברגע שזה קרה דברים התחילו לקרות.
14.03.2017

ריאן או'קונל בן ה-29 הוא נכה וגם הומו. בלשונו הציורית (והגרפית, יש לציין) מספר ריאן איך בתור צעיר והומו עם שיתוק מוחין הוא ראה שהוא לא משתלב בדימוי של הבחור ההומו החתיך והחטוב, ולכן הניח שהוא ימות לבד. הוא מיעט לצאת לדייטים, וכשכבר יצא דאג להגיע רבע מוקדם כדי שחלילה לא יראו אותו מתהלך עם צליעה.
ואז הוא פרסם ספר שבו הוא "יצא מארון" המוגבלות וסיפר על המוגבלות שלו, כולל זכרונות שהדחיק מהעבר. וברגע שהוא התחיל לאהוב את עצמו ולהיות שלם עם מה שהוא, הוא פגש חבר ודברים פשוט התחילו לקרות. הוא הבין שהוא שנא את עצמו כל הזמן ולכן הוא לא הצליח למשוך אליו אהבה.

 

צילום מסך מהכתבה
"עכשיו אני בן 29. אני לא חושב שאני אי-פעם אהיה מאוהב ברעיון של להיות נכה וגיי, אבל זה בסדר. אני מקבל את הרעיון ואני שלם איתו. לא בחרתי להיות נכה וגיי אבל כן יש לי הבחירה של איך להתמודד עם העניין. והדרך שבחרתי היא לדבר ולספר."

 

תגובות
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.