ללמוד לאהוב את הגוף

לצלמת בקי דן לקח 22 שנה לקבל ולאהוב את הגוף שלה. לאחר שהשתתפה בפרויקט צילום נהדר שחשף את השונות והמיניות של הגוף האחר, היא קוראת לכולנו לצאת ולראות את היופי שבמוגבלות
30.12.2016

בקי דן (BECKY DANN) נולדה עם עקמת קשה שהגבילה אותה, ובזמן האחרון היא גם מתניידת בכיסא גלגלים. תמיד הייתה לה מודעות עצמית וחוסר ביטחוןבנוגע לגוף שלה. לאורך השנים חטפה הרבה דחיות מבחורים, מה שהחריף את חוסר ביטחון העצמי.

ואז יום אחד היא נתקלה בצלם שתיעד אנשים עם עקמת והיא החליטה להצטלם אצלו. התוצאה הייתה הפרויקט ‘I’m Fine' (אני בסדר גמור) - חשופה, על כיסא הגלגלים, כשהיא דווקא מחצינה וחושפת את הגוף, את העקמת, את מה שהגביל אותה כל השנים. להראות שהגוף המוגבל שלה הוא יפה, מושך ומיני.
בחלק השני של הסט היא הצטלמה כפסל והזמינה אנשים לגעת בה ולהשאיר טביעות יד, כשהגב היה המקום האחרון שבו נגעו בה.
"אמרו לי לא פעם שאני יפה אבל 'חבל שיש לך את הגב שלך'," היא אומרת, "שזה ממש מצער כי אף שלא הייתי מחליפה את הגב שלי, זה משהו שאני ממילא לא יכולה לשנות, מה שאומר שאם אנשים נרתעים בגלל הגב זה משאיר אותי בעמדה חסרת תקווה".

בקי אומרת שצריך להראות יותר אנשים עם מוגבלות במדיה, בפרסומות ובמגזינים. "צריך לחגוג את היופי של אנשים עם מוגבלות, כי יש כל כך הרבה יופי שם בחוץ".

זה פרויקט על יופי, על מיניות, על דעות קדומות וגם על קבלה עצמית ואהבה עצמית.

כי היא צודקת. צריך לחגוג את היופי, את השונות.

מוכנים לצאת לחגוג?

 

בקי טופלס מכסה את החזה
(Picture: Becky Dann)

 

 


(Picture: Becky Dann)

 

 


(Picture: Becky Dann)

 

 


(Picture: Becky Dann)

 

התמונות המלאות בכתבה באתר METRO

 

 

Save

תגובות
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.