הצעת נישואים מפתיעה על מגרש הפוטבול

בריאן, אוהד קבוצת הניו יורק ג'יאנטס המרותק לכיסא גלגלים, הפתיע את חברתו בשנה האחרונה בהצעת נישואים על המגרש
13.11.2016

סיפור מעורר חיוך שמגיע אלינו מארה"ב:

בריאן מלאסט, שוטר לשעבר במשטרת ניו ג'רזי, שנפגע בתאונת דרכים ושותק מהצוואר ומטה ב-2005, הפתיע את חברתו ג'ולי הרב לפני משחק פוטבול של קבוצתם האהודה, והציע לה נישואים על המגרש לעיני המשפחות הנרגשות. ג'ולי, כמובן, הסכימה מייד. חבריו שנמצאים בסוד העניינים סייעו בארגון המעמד. את הטבעת הציג חברו הטוב של בריאן. הזוג החל לצאת בספטמבר בשנה שעברה. לאחרונה עברה ג'ולי להתגורר בביתו המותאם של בריאן, שמתנייד בכיסא גלגלים ונעזר במכשיר הנשמה.

בריאן אמר: "אני מרגיש שזכיתי שג'ולי תהיה לצדי לעולם ושהמשפחות שלנו זכו להיות נוכחים ברגע המרגש הזה. אין מאושר ממני כרגע", ואילו ג'ולי הנרגשת אמרה: "זאת הייתה הפתעה מוחלטת. אני שמחה עד השמיים עכשיו להתחתן עם גבר החלומות שלי.אני אוהבת את בריאן מאוד ומצפה לקראת הפרק המשותף הבא שלנו."

 

שיהיה במזל טוב!

 

 

בריאן וג'ולי

בריאן וג'ולי

 

החבר מציג את הטבעת

החבר מציג את הטבעת לג'ולי, שפורצת בבכי

 

ג'ולי על ברכיו של בריאן

חיבוק לארוס הטרי

 

לגלרייה המלאה, היכנסו לאתר החדשות של מדינת ניו ג'רזי.

Save

תגובות
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.