סיפור האהבה של נורית פלג ויוסי וולברג

פער הגילאים הרתיע מעט, ואחרי שני דייטים הייתה תחושה שזה לא זה, אבל העניינים התהפכו ולבסוף יצאה מזה אהבה גדולה וחתונה!
04.12.2015
ב-7/11/2006 כתבה נורית פלג באתר LOVE דווקא את הטור הזה על ההיכרות שלה עם יוסי:
 
אני מהמרכז, הוא מירושלים: קשר שבספק מתפתח מעל המצופה.
 
שיחת טלפון מהוססת
אני עוד זוכרת כשרק טלפנתי ליוסי. פניתי אליו דרך אתר ההכרויות LOVE דווקא. אפילו לא בטוחה למה. מודה שכרגיל אני נמנעת מלפנות לבחורים באתרים ובאותה תקופה כבר לא היה לי חשק לבלינדייטים אבל כנראה משהו בכרטיס שלו קרץ לי. האמת שלא שמתי לב לפרט מסויים, שכנראה אם הייתי שמה לב, הייתי עוברת הלאה. מדובר היה בגיל שלו. בכל מקרה לאחר כמה שיחות החלטנו להפגש. שנינו היינו מודעים לבעיתה המרחק, אבל כנראה הבדידות שכנעה אותנו להפגש, בקטע של אין מה להפסיד.
הפגישה היתה באמת נחמדה, לא היתה התלהבות מצד אף אחד מאיתנו, אך השיחה קלחה וזה היה כבר בסיס טוב לידידות.
כשהגעתי הביתה רציתי לבדוק אם היתה תשובה, ולא התאכזבתי ולא הופתעתי. יוסי אמר שהיה נחמד ואני נראית טוב אך המרחק בעייתי אז כנראה שזה לא מספיק. הסכמתי איתו, במיוחד שפתאום גילו צץ בפני - 39, בקרוב 40. הייתי בהלם ובזה הרגע רציתי לשלוח לו הודעה שהיה נחמד אבל חזרתי לאקס שלי או משהו כזה אך אז זכרתי כמה השיחה היתה נעימה לי וחשבתי שידיד זה תמיד דבר נחמד, כך הגענו לדייט השני.
 
דייט שני: זה כנראה לא זה
בדייט השני כבר הייתי משוכנעת שזה לא זה ובעיקר בגלל עובדת המרחק. יוסי הבהיר לי שרוצה רק לגור בירושלים ואני מצידי לא רציתי להתרחק מהמרכז והמשפחה. היה לי גם בעבר כזה סיפור כשיצאתי עם מישהו מערד וממש לא רציתי את הדה-ז'ה-וו הזה כך שבסיום הפגישה סיימנו כידידים ונראה לי ששנינו היינו בטוחים שלא נפגש יותר.
אבל עדיין הקשר התקדם, דרך אתר ההכרויות והטלפון והשיחות זרמו והיה נחמד וכך נפגשנו בשלישית. כאן יוסי הפתיע אותי כי הסכים להפגש בחולון. אין לו רכב ותארתי עד כמה זה מסובך בשבילו כך שהתחלתי כבר להיות לא בטוחה במה אני רוצה מהקשר, במיוחד שחלק ניכר ממנו דברנו על מציאת אהבה ומה מחפשים. אני על מישהו שפנה אלי ויוסי על מישהי שהתחיל קשר. עדיין הרגשתי שיש להשקיע, כמו שציינתי קודם, ידיד זה תמיד נחמד.
 
נקודת מפנה
כך המשיך הקשר והיו עוד פגישות, כשביניהם היה לי בליינד דייט זוועתי שהתעניין רק במשהו אחד ורצה רק להיות בפינה מבודדת, כך שהחלטתי לפחות לבינתיים לעשות פסק זמן מהפגישות העיוורות, בלי כל קשר ליוסי.
בינתיים התקדמתי עם הספר שיצא לאור וארוע ההשקה היה מתוכנן, כבדרך אגב סיפרתי ליוסי עליו והופתעתי והתרגשתי עד מאוד כשהגיע. כנראה שמבחינתי זו הייתה נקודת המפנה כי באמת הדהים אותי איך יוסי הצליח להגיע מירושלים לחולון במוצאי שבת במיוחד בשבילי, זה בהחלט אמר הכל.
 

מנויים נהנים יותר!

הצטרפו לקהילת המנויים שלנו ותקבלו גישה מלאה לכל חלקי האתר ולהטבות בלעדיות.

פרטים בקישור :-)

 
 
רכילות בין הבנות ודילמה
אחר כך התחילה הרכילות בין הבנות. שאלתי את ארבעת חברותי הטובות מה דעתן על יוסי, לא שזה שינה משהו, אך סקרן אותי. חברותי הבחינו בו רק כהרף עין, אך זה הספיק להן להגיד שהוא חמוד ונראה הרבה צעיר מגילו. גם הן אמרו שזה שהגיע מירושלים אומר הרבה. בהמשך דברתי עם חברתי ושאלתי אותה אם כדאי לנסות עוד להכיר מישהו בגילי מהמרכז או להתמקד בקשר עם יוסי. באמת הייתי בדילמה, היה לי מאוד נחמד איתו אבל המרחק נשאר בעינו. תשובתה היתה החלטית: להתמקד במה שיש וכך אני ויוסי הגענו לערב הרומנטי הראשון שלנו, בו חגגנו את טו באב ויום הולדתו. הערב היה מאוד רומנטי והיתה הרגשה מבטיחה לקשר.
מרגע זה הקשר התחיל להתקדם בהילוך גבוה, נפגשנו יותר, היו רגשות והאווירה עצמה היתה רומנטית.
 
בעננים!
ועכשיו? עכשיו אני בעננים, אנו זוג מאוהב לכל דבר. מרבים להפגש, לדבר ולחלום על עתיד משותף. אני עדיין בהלם, מקשר שכמעט בטוח לא יהיה, הקשר הפך להיות ה-קשר והרגשה שיוסי הוא האחד. והמרחק? סך הכל שעה נסיעה והחלטנו שכל האופציות אפשריות ולא ניתן לשום החלטה להרוס את הקשר. הקשר הזה מיוחד מידי, מרגיש נכון והי, הוא נהיה למרות כל הסיבוכים.
 
נורית ויוסי
ובסוף, מה קרה?
חתונה! באוקטובר 2008 נורית ויוסי התחתנו.
 
חזרנו אליהם כדי לשמוע מה שלום האהבה שלהם. נורית מספרת:
אנחנו ממש מאושרים יחד. טוב לנו ואנו מאוהבים. שנינו עובדים אך מוצאים לנו מספיק זמן איכות שכולל צפייה בטלויזיה שיחות וכמובן יציאות רומנטיות.
ומסר לאומה?  
שלא להתייאש וגם כשקשה אפשר למצוא את האדם הנכון. בנוסף לפעמים מכשולים שנראים רציניים כמו הפרשי גיל הם לא מהותיים בכלל.
 
אנחנו מאחלים לנורית ויוסי ולכולם הרבה שנים של אהבה ואושר!
 
 

Save

Save

תגובות
בסיכומו של דבר לאהבה אין מרחק ואין . ובקרוב אצלי
ניסים התותח, 13.07.2016
בסיכומו של דבר לאהבה אין מרחק ואין . ובקרוב אצלי
ניסים התותח, 13.07.2016
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.