סיפור ההצלחה של עדי ואוהד

אוהד נולד עם שיתוק מוחין, לעדי יש מגבלת שמיעה. הם נפגשו דרך LOVE דווקא, יצאו לדייטים, וארבעה חודשים מאוחר יותר הוא שלף את החולצה שעליה כתוב: "עדינשאי לי?"
04.12.2015
נזכרנו וחיטטנו בארכיון האתר ומצאנו עוד סיפור הצלחה של LOVE דווקא, שהתפרסם אצלנו באוגוסט 2005.
אוהד: "שמעתי על האתר מידידה החברה בו. הייתי בדיוק אחרי מערכת יחסים של ארבע שנים. נרשמתי ופרסמתי את סיפורי האישי במגזין. עדי קראה את הכתבה ופנתה אלי. התחלנו להתכתב דרך האתר, בשלב מסויים החלפנו טלפונים ומהר מאוד החלטנו להפגש. אספתי אותה לדירתי. דיברנו, צחקנו אבל לא היו לנו כוונות רציניות. נפגשנו מספר פעמים כידידים, ופתאום אחרי כשבועיים הבנו שזה רציני.
חודש מיום הכרותינו עברנו לגור יחד בדירתי ואהבה פרחה.
בראשון באפריל, ארבעה חודשים מאוחר יותר, במסעדה רומנטית בטבריה הצעתי לה נישואין. על שתי חולצות הדפסתי: "עדינשאי לי?", ותגובתה של עדי היתה של בכי שהדביק גם אותי. כשאמרה "כן", הוצאתי את טבעת היהלום שקניתי וכל המסעדה מחאה כף, הרימו כוסות והיה מאוד מרגש.
בתאריך: 17.8.05, התחתנו. החתונה היתה הדבר המרגש ביותר בחיי. חתונת המאה. היה שמח, מרגש ואנשים לא הפסיקו לבכות מעוצמת ההתרגשות.
בקרוב אנחנו נוסעים לירח דבש שקיבלנו מאתר לאו דווקא לרגל נישואינו, סופ"ש באילת מתנה בחסות מלון ישרוטל.
אני רוצה לאחל לכל חברי האתר שימצאו זוגיות כמו שלנו יקרה ואמיתית. ותודה למקימי האתר, שבזכותם מצאתי את שלי."
 
עדי: "בחתונה היה שילוב מיוחד של אנשים נכים ואנשים שאינם נכים. הצד שלי, לא היה מודע לנושא הנכויות והיתה מצידם קבלה והבנה מדהימה. אנשים התחבקו, בכו והתרגשו.
בשביל הרבה אנשים ובשבילנו זו היתה הנפת התורן: "תראו, התחתנו!"
התחלנו את החיים עכשיו ואנחנו מקווים שהם יהיו כמו פרח שמשקים אותו ומגדלים אותו יחדיו.
לדעתי, לא צריך להכיר הרבה שנים. מספיק שיהיה חוש הומור, כיף, כימיה והמון רצון להיות ביחד מכל הלב. מזה בונים משהו קטן שגודל.
אני מתמודדת יפה מאוד עם הנכות של אוהד. הוא חלק ממני, דם מדמי. אנחנו חולקים מחשבות ודיעות שיתוף מלא. אוהד לימד אותי להתמודד עם הנכות שלו ועולם הנכות, שהיה מאוד רחוק ממני. עד אז היה לי קשה לקבל את הנכות של עצמי, היו לי הרבה מעצורים.
אני בקרוב בת 33. בחיים לא חשבתי שאצא עם נכה. מכל האנשים שיצאתי איתם, אוהד היחיד שיודע להעריך באמת את החיים בזכות נכותו.
לכל חברי האתר אני רוצה לומר: אל תתיאשו. יש אנשים נחמדים ולכל אחד יש את המזל שלו שמחכה לו בפינה. כשיש אמונה ותקווה: הכל מתגשם".
 
הנה כתבה ששודרה על הזוג בחדשות 10
תגובות
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.