אפרת עילם ז"ל

בשנת 2005 אישה מקסימה בשם אפרת עילם (אליהו) נחלה אכזבה אחת יותר מדי. בכל פעם שניסתה להתחיל מערכת יחסים, לפגוש מישהו לדייט, עלה נושא המגבלה והמחלה שעמה התמודדה, והעסק התמסמס.

 

היא הבינה שחייב להיות מקום שבו ינוטרל אותו גורם הפתעה לגבי קיומה של מגבלה כלשהיא. מקום בו כל הנכנס אליו ירגיש בטוח ונוח לחשוף את עצמו ואת מגבלתו, ללא חשש מדחייה או תגובה לא הולמת.

 

היא חברה לאחיה, שי, ויחד הם הקימו אתר שמיועד לאנשים עם מוגבלות. אתר שבו אנשים לא יצטרכו לגמגם ולהתלבט בבואם להציג את עצמם ואת המגבלה שלהם בדרך למציאת זוגיות. המגבלה תהיה שם מההתחלה, יחד עם האדם, האישיות ומכלול התכונות שלו, ולא יהיה צורך להעמיד פנים שאין פיל גדול בחדר ושמו מגבלה או נכות. הם קראו לאתר LOVE דווקא.

 

האתר היה הצלחה גדולה. במהלך השנים נרשמו אליו יותר מ-25 אלף איש ואישה, וזוגות רבים זכו להכיר דרכו, להתחתן ולהקים בית. בד בבד אפרת הכירה את מי שיהיה בן הזוג שלה, שחר, והאהבה ביניהם פרחה. הם גם הביאו לעולם ילדה, יעל. יחד עם זאת, המחלה של אפרת החמירה והקשתה עליה לנהל את האתר. היא חדלה לנהל אותו, אך המשיכה לכתוב ולייעץ בו בענייני זוגיות, אהבה ויחסים, בהביאה את נקודת מבטה הייחודית והאישית.

 

בשנתיים האחרונות מצבה החמיר עוד, ובאוגוסט 2015 היא נפטרה בביתה, אך האהבה שהייתה סביבה ושקרנה ממנה לא פסקה לרגע. האתר המחודש הזה הוא המשך והרחבה של הפרויקט החשוב שהיא כל כך התגאתה בו.

 אפרת

 

 

LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.