10 דברים שלמדנו על זוגיות עם אנשים בכיסאות גלגלים

נעיצת המבטים, ענייני סוגרים ואצבעות רגליים כאובות - מה סאם וצ'לסי לקחו איתן מהזוגיות שלהן.
22.08.2016

סאם וצ'לסי מאתר WHEEL LOVE מונות 10 דברים שהן למדו מהזוגיות שלהן כנשים ללא מוגבלות עם גברים בכיסאות גלגלים. חלק מהדברים מתייחסים ספציפית לאנשים עם פגיעות חוט שדרה, אבל גם אנשים עם מוגבלויות אחרות יוכלו להזדהות עם רוב הסעיפים (ואולי לא? ספרו לנו מה דעתכם!)

 

 

זוג צעיר מתנשק, הגבר בכיסא גלגליםצילום: 123RF

 

1. אנשים הולכים לנעוץ מבטים, וזה בסדר. לפעמים מבטי רחמים, לפעמים סקרנות ולפעמים פשוט גסות. תתעלמו.

 

2. כל פגיעת חוט שדרה היא אחרת. פעם חשבנו שכל נכה פשוט לא לא יכול ללכת או לזוז מגובה המותניים ומטה, וזה לא תמיד כך.

 

3. העולם לא נגיש לכיסאות גלגלים. צריך לפקוח עיניים ולשים לב לכל מדרגה, מדרכה או מהמורה בכביש וגם לתכנן באופן מדוקדק כל יציאה ודייט.

 

4. SHIT HAPPENS באופן המילולי ביותר. לפעמים הסוגרים פשוט משתחררים בלי שליטה במקומות בלתי צפויים. זה לא סימפטי, אבל זה חלק מהחיים.

 

 

מנויים נהנים יותר!

הצטרפו לקהילת המנויים שלנו ותקבלו גישה מלאה לכל חלקי האתר ולהטבות בלעדיות.

 

פרטים בקישור :-)

 

 

5. דלקת בדרכי השתן אצל גברים הופכת אותם ליצורים אומללים והורמונליים. תהיו סבלניים איתם...

 

6. ענייני עור - בשל חוסר תחושה או תחושה חלקית באיזורים בגוף יש סכנה לפצעי לחץ, חתכים ופציעות שבהיעדר טיפול עלולים להוות סכנה.

 

7. הניחו שהם מסוגלים לעשות הכול ללא עזרה עד שהם אומרים אחרת. אין דבר שמעצבן אותם יותר מזה שעוזרים להם במשהו שהם יכולים לעשות לבד.

 

8. זה יכול גם לא לעבוד. זוגיות היא זוגיות וזה לא משנה אם אחד הפרטנרים הוא בכיסא גלגלים.

 

9. כל התפקידים הם סגולים: בכל זוגיות יש "תפקידי בנים" כחולים ו"תפקידי בנות" ורודים. בזוגיות עם אדם בכיסא גלגלים התפקידים מתערבבים ונעשים סגולים.

 

10. שימו לב היכן נמצאות אצבעות הרגליים שלכם. הגלגלים האלה כואבים!

 

בסופו של דבר, הן כותבות, אין באמת הבדל בין זוגיות עם אנשים בכיסא גלגלים לזוגיות עם מתהלכים. אחרי כל השיעורים שלמדנו וממשיכות ללמוד, נשארים עם אדם שאוהבים לצדנו כזוגיות לכל דבר.

 

Save

Save

Save

Save

תגובות
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.