4 טיפים להפגת המבוכה בדייט ראשון

ברכות! הכרת בחורה מעניינת דרך האתר, דיברתם קצת בטלפון ואתם מחליטים לקדם את העניינים ולצאת דייט. איך עוזרים לדייט להיות מוצלח, או לפחות לא מביך מדי? כמה טיפים שיעזרו להחליק את השיחה ולצלוח את המשוכה
02.08.2016

 

בחור ובחורה בדייט בבית קפה

דייט ראשון זה עסק לא קל. בדיחות מוצלחות לא מעלות אפילו בדל של חיוך, הכימיה לא עובדת ואפילו אלכוהול לא עוזר לפרק את המתח. תוסיפו לזה גם מוגבלות כלשהי ובכלל יש כאן מתכון לדייט כושל. אז מה עושים? איך מגיעים לדייט ראשון ומצליחים לגרום לו לעבוד? הנה כמה עצות מאתר DISABILITY HOTIZONS:

 

1. תהיו עצמכם

זה אולי נשמע כמו קלישאה, אבל אם אתם מראים ביטחון עצמי ונינוחות בתוך העור שלכם, גם הצד השני יחוש יותר בנוח ויש הרבה יותר פוטנציאל לכימיה מוצלחת.

 

2. תהיו כנים

יש כאלה שנמנעים להעלות את המגבלה באופן יזום ויש כאלה שמעלים אותה ישר. כך או אחרת, תהיו מוכנים לדבר על הנושא בכנות אם הוא עולה בשיחה.

 

3. הפיקו את המקסימום מהמצב

לפעמים המגבלה יכולה לבוא לעזרה. למשל, אם יש לכם מטפל/ת זה יכול להיות מאוד שימושי אם המטפל יופיע "במקרה" במצב שבו הדייט לא מתקדם כפי שקיוויתם. המטפל/ת יכולה/ה גם לארח לחברה בעת ההמתנה לדייט או בדקות הראשונות עד שהעסק מתחמם.

 

4. עשו את התחקיר שלכם

בעיות הנגישות במסעדות, פאבים ובתי קפה מאלצת אתכם לתכנן היטב את היעד לדייט ראשון שיעבור חלק וללא מהמורות. לכן חשוב לוודא את מיקום הפגישה. מה עוד שאם ההדייט האידיאלי שלה הוא טיול רגלי ברחבי העיר ואתם מתניידים בכיסא גלגלים, אולי זה יכול להעיד על מידת ההתאמה ביניכם...

 

והנה כמה סרטונים משעשעים שמראים מה לא לעשות בשום אופן בדייט ראשון עם אדם עם מוגבלות :-)

 

יש לכם עוד עצות? נשמח אם תשתפו!

 

 

הצטרפו לקהילת המנויים שלנו ותקבלו גישה מלאה לכל חלקי האתר ולהטבות בלעדיות.

 

פרטים בקישור :-)

 

Save

Save

תגובות
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.