"הפכתי את החולשה שלי לחוזקה!"

אחרי שלמדה לאהוב את הגוף שלה והתקבלה לדגמן בקמפיינים של דיזל ואחרים, ג'יליאן מרקדו שלוקה בניוון שרירים, מנסה לחולל שינוי בדימוי של מוגבלות ומיניות, וקוראת לכם/ן: תרגישו בנוח עם הגוף שלכם, קבלו אותו, יש לכל אחד ואחת מה להציע!
27.07.2016

ג'יליאן מרקדו, בת 28 הלוקה בניוון שרירים, עשתה היסטוריה קטנה כשנבחרה לפני שנתיים להופיע בפרסומים של חברת דיזל. לא מזמן היא גם דיגמנה לחברה להלבשה תחתונה, מה שאילץ אותה לחשוף את הגוף שלה, כולל הצלקות הרבות, דבר לא ברור מאליו עבור אדם שכמעט כל חייו התבייש בגוף שלו וסבל מהצקות של תלמידים בבית הספר.

בראיון לעיתון הוושינגטון פוסט, היא מספרת שלמדה לאהוב את הגוף שלה, לראות אותו כמושך, סקסי ויפה. וזה המסר שהיא רוצה להעביר: תרגישו בנוח עם הגוף שלכם, קבלו אותו, יש לכל אחד ואחת מה להציע. החלום שלה הוא לראות נשים עם מוגבלות מדגמנות ל"ויקטוריי'ז סיקרט", להראות שנשים עם מוגבלות יכולות להיות מיניות וסקסיות כמו כל אחת.
"הפכתי את החולשה שלי לחוזקה שלי, ויש מעט מאוד אנשים שזכו להזדמנות הזאת," היא מסכמת, "אני מרגישה שאני מסתכלת על עצמי הצעירה ואומרת לה, 'אל תדאגי, הכול יהיה בסדר'. אני הדוגמה לכך שאתה יכול להשיג מה שאתה רוצה מפני ש... מפני שאתה פשוט יכול!"
 

הצטרפו לקהילת המנויים שלנו ותקבלו גישה מלאה לכל חלקי האתר ולהטבות בלעדיות.

פרטים בקישור :-)

 

מה דעתכם/ן עליה? אלו עצות הייתם נותנים לעצמכם או לאחרים כדי ללמוד לאהוב את הגוף שלכם/ן?
 
ג'יליאן מרקדו מדגמנת לדיזל
 
 
 

 

Save

Save

Save

תגובות
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.