"כיסא הגלגלים שלך הופך אותי למדליקה!"

אתר קנדי חדש נכתב על ידי שתי נשים הנשואות לגברים בכיסאות גלגלים, ובו הן מספרות על הזוגיות הנהדרת שלהן ועד כמה הנכות (לא) משחקת תפקיד בחייהם
12.07.2016

סאם וצ'לסי, שתי בחורות צעירות הנשואות לפגועי חוט שדרה פתחו אתר בשם WHEEL LOVE  שמיועד להנגיש ולפנות לאנשים המתמודדים עם זוגיות דומה לשלהן.

 

סאם וצ'לסי עם בני הזוג שלהן

 

באחד הפוסטים המשותפים שלהן כותבת צ'לסי:

"אנשים אומרים לי שאני אדם כזה טוב, שיש לי כזה רחב, כי אני מוכנה להתחתן עם ג'יימס שבכיסא גלגלים. האמת היא שאני מרגישה בת-מזל שפגשתי אותו הוא זה שגורר אותי לטיולים ברחבי העולם, הוא מביס אותי בטניס, רכיבה על אופניים, באנג'י, סקי מים.

"אני אוהבת את הגבר שלי, עם או בלי מוגבלות. יש לנו מערכת יחסים אמתית שדורשת כמה התאמות. כיסא הלגלים לא הופך אותי למגניבה, אלא אותו.

 

סאם כותבת:

"יש סטיגמה שנוגעת לאנשים עם מוגבלות. שהם קורבנות של הנסיבות, שהם לא מסוגלים ליטול חלק בחיים, שהם כועסים ומרירים, שהם נטל. החברה פשוט לא מכירה אותם מספיק.

"כן, יש דברים שבעלי לא מסוגל לעשות, כמו ללכת, אבל אני לא מסוגלת לעשות עליית מתח. האם בגלל זה אומרים לשון שיש לו לב גדול על זה שהוא איתי? אני לא המטפלת שלו, אני אשתו. הוא נתפס כחסר יכולת רק כי הוא יושב במקום לעמוד?

"האם אני אדם טוב יותר בזכותו? בוודאי! אבל לא בגלל הכיסא שלו, אלא בגלל מי שהוא. בגלל הלהט שלו ללמוד דברים חדשים וללמד אותי. בגלל הסבלנות שלו איתי כשאני מתנהגת כמו בלונדינית. בגלל חוש ההומור שלו והמאמץ שלו לגרום לי לחייך כשאני מצוברחת. מפני שהוא מסוגל לעשות או לתקן כל דבר. הוא אמנותי, הוא בעל חזון ומעל הכל, הוא אוהב אותי.

"בזכותו נחשפתי לעולם שלם של אנשים מדהימים והרפתקאות מדהימות. הוא דוחף אותי להיות אדם טוב יותר,לא כיסא הגלגלים שלו. אני רק אדם רגיל, שהתאהב באדם אחר. זה לא הופך אותי לבעלת לב גדול. אם הייתם שואלים אותי מי מאיתנו אדם יותר טוב, התשובה שלי תמיד תהיה הוא."

 

והן מסכמות:

"בפעם הבאה שתגידו לנו שאנחנו אנשים טובים, נחייך ונגיד תודה כי בכל הכנות, אנחנו עדיין לא יודעות מה להגיד..."

 

לפוסט המקורי באנגלית

 

 

מנויים נהנים יותר!

הצטרפו לקהילת המנויים שלנו ותקבלו גישה מלאה לכל חלקי האתר ולהטבות בלעדיות.

פרטים בקישור :-)

Save

Save

תגובות
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.