יופי על המסלול

תצוגת אופנה לא/נשים עם ובלי מוגבלות במטרה לגרום לכולם לחשוב אחרת על מוגבלות.
20.04.2016

במבט ראשון לא שמים לב למשהו חריג: חבורה של דוגמנים ודוגמניות מתכוננים בהתרגשות לתצוגת אופנה. אבל כשמסתכלים מקרוב מבינים שיש כאן פוטנציאל לשינוי תפיסות בנוגע למוגבלות ויופי.

 

דוגמנית בכיסא גלגלים  דוגמנית בתלבושת כלה על כיסא גלגלים לצד דוגמן לבוש כחתן

תצוגת האופנה השנייה של FASHION HANDI הצרפתית משותפת לדוגמניות/ים ולא/נשים עם מוגבלות, בתוספת מלכות יופי מקומיות במטרה אחת: לגרום לאנשים לחשוב אחרת על מוגבלות. הם צועדים ומתגלגלים יחד על המסלול, לבושים בבגדי מעצבים שנועדו להעניק להם מראה סקסי וזוהר.

 

אהבתם את הכתבה? מוזמנים/ות לשתף ולהצטרף לאתר LOVE דווקא!

 

אחת הנשים שמשתתפות התצוגה השתתפה גם בתצוגה הראשונה ב-2014, אלא שאז היא לבשה מכנסיים שהסתירו את מראה רגליה המוגבלות. כעת היא לובשת בגאווה שמלה שחושפת את רגליה. עבור משתתפות אחרות המשמעות אינה גאווה במוגבלות אלא פשוט חוסר מוכנות לכך שהיא תגדיר אותן - המוגבלות היא רק חלק אחד משלל התכונות והמאפיינים הייחודיים שלנו, "אני אישה לפני שאני נכה"!

 

 

 

אהבתם את הכתבה? מוזמנים/ות להגיב, לשתף ולהצטרף לאתר LOVE דווקא!

 

תגובות
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.