כתבות ומידע

תערוכת "אין מגבלה לאהבה"
ערב במרכז רעות בתל אביב לציון ביום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלות
סיפור האהבה של נורית פלג ויוסי וולברג
פער הגילאים הרתיע מעט, ואחרי שני דייטים הייתה תחושה שזה לא זה, אבל העניינים התהפכו ולבסוף יצאה מזה אהבה גדולה וחתונה!
סיפור ההצלחה של עדי ואוהד
אוהד נולד עם שיתוק מוחין, לעדי יש מגבלת שמיעה. הם נפגשו דרך LOVE דווקא, יצאו לדייטים, וארבעה חודשים מאוחר יותר הוא שלף את החולצה שעליה כתוב: "עדינשאי לי?"
עושים את זה!
עמותת "אנוש" פרסמה מדריך לבריאות מינית למתמודדים עם מחלת נפש/מח
רעות דלת פתוחה - אין מגבלה לאהבה
קצת על מרכז 'רעות דלת פתוחה', שירות ייחודי בישראל, שמטרתו לסייע לצעירים וצעירות עם נכויות גופניות או חושיות לממש את זכותם לאהבה, לשייכות ולמיניות, וליצור קשרים זוגיים.
מה ההבדל בין ספורטאי אולימפי לפראלימפי?
סרטונים שהפיקה ההתאחדות הישראלית לספורט נכים במטרה לעודד את הספורט הפראלימפי. אותוה רוח, אותו מאמץ, אותו כאב ואותה תשוקה. אין באמת הבדל.
לעוף על הכיסא
הכירו את Aaron “Wheelz” Fotheringham, בן 22. הוא נולד עם ספינה ביפידה, מחלת שרירים שהותירה את הרגליים שלו כמעט ללא יכולת תנועה. מגיל צעיר הוא התרוצץ והאמין שהוא מסוגל לעוף. במגרשי ההחלקה על כיסא הגלגלים שלו, חמוש בקסדה ומגיני ברכיים, הוא הוכיח שזה בהחלט אפשרי.
יום החיים
קמרון קלאפ נפגע בגיל 15 בתאונת רכבת שהובילה לקטיעה של שתי רגליו וזרוע אחת. הוא יכול היה לשקוע בצער ולהתאבל על האובדן, אך במקום זה הוא בחר לציין את היום הזה כיום החיים, יום הלידה מחדש.
ספורט נכים - טוב לגוף, מצוין לנפש
אם זה בריצה, בשחייה, ברכיבה או בגלישה - ספורט מרומם את הרוח, מעודד את הנפש ומחזק את הגוף.
עשה ואל תעשה בדייט :-)
דייט עם אדם עם מוגבלות יכול להיות מביך ומתסכל, אם אומרים ועושים את הדברים הלא נכונים. כמה סרטונים משעשעים באים לתת קווים מנחים לדייט הראשון.
אחריות חברתית בארומה
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.