כתבות ומידע

מרגישים לבד בחגים? אתם לא לבד!
החגים מביאים לרבים מאיתנו במקום שמחת היחד, עצבות של לבד. אנחנו מזמינים אתכם, חברי LOVE דווקא, להשתתף בקבוצת דיון מיוחדת שאולי תקל קצת על הבדידות.
טיול נגיש ביער הסוללים
רז מעמותת "לטם טבע נגיש" יצא לטיול נגיש ביער סוללים על כיסא הגלגלים שלו, והוא מביא את חוויותיו
"אני לא הייתי נמשך לעצמי. למה שמישהו אחר כן?"
ריאן או'קונל היה מצוברח, הוא כותב בטור אורח באתר broadly. לא רק שהוא נולד עם שיתוק מוחין, הוא גם נולד הומו. ובשביל מישהו שצפה באדיקות בסדרה "הכי גאים שיש", שבו היו רק בחורים יפים ומטופחים שעשו סקס כל הזמן, הוא הבין שאין לו סיכוי לחיי מין וזוגיות משל עצמו. עד שחל השינוי.
6 טיפים להעשרת חיי החברה
להיות לבד זה נחמד ואולי גם נוח, אבל להיות בחברה זה כיף וחשוב. איך להרחיב את המעגלים החברתיים שלנו? קבלו כמה טיפים.
כולם רוקדים!
על ביקורה של להקת המחול המשולב AXIS מארה"ב וחוויות מהסדנאות שהם העבירו.
סיפור האהבה של קרן וערן
מארכיון LOVE דווקא הישן מצאנו את הסיפור המקסים הזה, שהתפרסם ב-27/2/2008 - לפני שש שנים בדיוק!
ולנטיינ`ז דיי :-)
סיכום חג האהבה עם מבט אופטימי לעתיד
אלדר יוסופוב: נכה כזה עוד לא ראיתם...
הכירו את אלדר יוסופוב. הוא אמנם נראה ומתהלך כמו אחד שעבר עשרות אורגזמות ברצף והוא גם לא ממש מדבר, אבל הוא למד קולנוע וגם קריאייטיב, כך ששכל חריף לא חסר לו, והוא יצר לאחרונה סדרת רשת נהדרת על הנכה הבן-זונה הכי מתוק שיש. בואו להכיר אותו, הוא פנוי להובלה :-)
כדורסל כדרך חיים
אלון נפצע בתאונת דרכים, ובזכותה חייו השתנו לטובה. מספורט כתחביב הוא הפך לספורטאי מקצועי בכדורסל בכסאות גלגלים, למד במכללה בארה"ב, שיחק בנבחרת ישראל, זכה באליפות צרפת ומשחק כיום בליגה הספרדית. הנה הסיפור שלו.
LOVE דווקא אז ועכשיו
כתבת טלוויזיה ישנה מהתוכנית "מבט שני" בערוץ הראשון, הביאה את סיפורו של אתר LOVE דווקא הצעיר וראיינה כמה מחברי האתר שמחפשים ואף מוצאים אהבה.
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.