כתבות ומידע

הבחורה שמשלמת בשבילך בדייט הראשון – תינשא לה!
בדיוק לפני שנה אלדר יוסופוב פירסם כאן טור שבו הציג את עצמו והצהיר על חיפושיו אחר האהבה. הפניות לא איחרו לבוא, הזוגיות באה בגדול ועמה גם הצעת הנישואים :-) מזל טוב!
לאהבה אין תוויות
אהבה היא אהבה בכל צורה ללא קשר לגזע, מגדר, גיל, דת או מוגבלות. צפו בסרטון המרגש והמקסים :-)
 הרצאה: היופי הוא עבודה פנימית
לכולנו יש היכולת להיות יפים או מכוערים ולמראה החיצוני יש רק חלק קטן בעניין. הרצאה שחשוב לצפות בה.
זוגיות, מוגבלות, מיניות וסקרנות
"כשרק התחלנו לצאת היו הרבה מבטים, חלקם אוהבים, חלקם מרחמים, חלקם מבולבלים. אצל רבים מהם בערה השאלה: האם אתם יכולים לעשות סקס?"
אמיר ודבורה - סיפור אהבה!
הם הכירו דרך LOVE דווקא לפני מספר חודשים. הוא הציע לה להיפגש בבית קפה, ואז לפגישה נוספת שהובילה לערב ספונטני ורומנטי על חוף הים. מאז הם ביחד ושמחים לספר על האהבה שלהם
ללמוד לאהוב את הגוף
לצלמת בקי דן לקח 22 שנה לקבל ולאהוב את הגוף שלה. לאחר שהשתתפה בפרויקט צילום נהדר שחשף את השונות והמיניות של הגוף האחר, היא קוראת לכולנו לצאת ולראות את היופי שבמוגבלות
זוגיות עם אנשים עם מוגבלות? בוודאי!
הסקר שהתפרסם השבוע עורר הרבה הדים - מחצית מהציבור בישראל לא מעוניין בזוגיות עם אנשים עם מוגבלות. התגובות לא איחרו לבוא. ומה דעתכם? איך אפשר לשנות את העמדות האלה?
אהבה על גלגלים
האתר WHEEL LOVE, המקדם ומעודד אהבה וזוגיות אצל אנשים עם מוגבלות, פירסם קול קורא לגולשיו לשלוח תמונות שלהם עם אהובי ואהובות ליבם.ומה עם התמונות שלכם?
IMAGINE העצמה במוזיקה - חוג מוזיקה למוזיקאים מיוחדים
חוג ייחודי לאנשים עם צרכים מיוחדים, בכל הגילאים, שיאפשר למשתתפים בו להפוך למוזיקאים
ריקוד שפורץ מחסומים אמנותיים וחברתיים
פרויקט נהדר שרואה בכל אחד ואחת את הרקדן הפנימי
אחריות חברתית בארומה
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.