כתבות ומידע

קמפיין רשת מזכיר לכולם: נכים הם לוהטים
קמפיין נהדר מסתובב ברשתות החברתיות שבו אנשים עם מוגבלות מצטלמים ומתייגים את עצמם עם האשטג #DisabledPeopleAreHot כדי להזכיר גם להם וגם לשאר הציבור שנכים הם מיניים, מושכים וראויים! הצטלמו ותייגו גם אתם!
5 המקומות הרומנטיים והנגישים לדייט המושלם
הכרתם באתר, התקדמתם לשיחת טלפון והחלטתם ללכת על הצעד הבא: לצאת לדייט! מחפשים מקום גם נגיש וגם רומנטי? ריכזנו עבורכם 5 מקומות כאלו. יש לכם הערות או הצעות? שתפו אותנו!
לא "התפשרתי" על בן זוג עם מוגבלות
"היא כזאת מלאכית שנכנסה במודע לזוגיות כזאת", "איזה עול זה לטפל בבן זוג נכה". בטור אישי וישיר כותבת אנה לנט על התגובות המרחמות והמתפלאות שהיא מקבלת כשהיא מספרת שבן הזוג שלה הוא אדם עם מוגבלות ומבהירה: "לא התפשרתי. התברכתי בבן זוג חזק ומדהים, ואני מודה על כך שהוא שלי"
7 טיפים להודעת פתיחה מוצלחת!
הודעת פתיחה באתר היכרויות היא המקום שבו נוצר הרושם הראשוני. מה כותבים? איך עושים את הרושם הנכון? הנה 7 טיפים שיתנו לכם כיוון!
לרקוד, לרקוד ולא משנה מה אומרים
אינספור פעמים אמרו לליזי בת ה-15 שלא תוכל לרקוד בלט עד שתרד במשקל. אז אמרו. בינתיים הסרטון שבו היא נראית רוקדת זוכה למיליוני צפיות והיא חורכת את רצפת הריקודים בהנאה תוך ניפוץ סטריאוטיפים. מוזמנים לצפות, לשתף ולראות בעצמכם :-)
לרקוד ולחגוג את הגוף המוגבל
ג'קלין בוקס רוקדת ומופיעה על הבמה בכיסא גלגלים צבוע בזהב, חוגגת ואוהבת את הגוף המוגבל שלה כפי שהוא - מיני, חושני ונהדר
איך אתם רואים אותי?
כשמודעות עצמית הופכת מבושה לגאווה, כשמבטים של זרים הופכים מהימנעות למטרה רצויה, המוגבלות הופכת לכוח.
איך מתרגמים שיר היפ-הופ בהופעה חיה?
איך נראה סולו חצוצרה בשפת הסימנים? איך מתרגמים דימויים ומטאפורות בשיר ראפ קצבי? אמבר גליוואי גלגו עושה את זה על הבמה בהופעu, חיu, עם האמנים הנחשבים ביותר בעולם, כי גם חירשים יכולים ליהנות מהמוזיקה.
מכתב פתוח לחברתי העתידית, כשהיא תראה את כיסא הגלגלים שלי
למה את לא צריכה לראות בי מישהו ש"רתוק לכיסא גלגלים" או מוגבל? ובכן, זה בדיוק העניין. אני לא. אני לא מה שהחברה מתייגת אותי. אני אדם, פעיל חברתי, אוהב הוקי, אוהב לשתות בירה עם החברים, חבר נאמן. כיסא הגלגלים הוא רק הדרך שבה אני מסתובב בעולם, לא יותר.
"אני נכה ואני גיי והכל בסדר, תודה רבה"
ריאן או'קונל נולד עם שיתוק מוחין וגם הומו. השילוב הזה לא היה קל לו והוא הניח שיסיים את חייו בודד ובלי זוגיות. אבל לאט-לאט התחיל השינוי הפנימי של קבלה עצמית, וברגע שזה קרה דברים התחילו לקרות.
אחריות חברתית בארומה
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.