כתבות ומידע

מדגמנים על שולחן הטיפולים
גם בבית חולים, בחלוק או פיג'מה, אפשר להראות את היופי שבתוכנו
קבוצות לקראת זוגיות המתקיימת בבית שלך!
הזמנה להשתתף בקבוצה אינטימית המכינה לזוגיות אצלך בבית, באמצעות אפליקציה ייעודית ואינטימית. הפרטים בפנים.
שלום וברוכים הבאים לאתר LOVE דווקא המחודש!
אנחנו שמחים ומתרגשים לקראת פתיחת האתר. השקענו לא מעט כסף ושעות עבודה כדי להביא לכם,ן אתר פנאי והכרויות שפונה גם, אבל בהחלט לא רק, לאנשים עם מוגבלות.
תערוכת "אין מגבלה לאהבה"
ערב במרכז רעות בתל אביב לציון ביום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלות
עושים את זה!
עמותת "אנוש" פרסמה מדריך לבריאות מינית למתמודדים עם מחלת נפש/מח
רעות דלת פתוחה - אין מגבלה לאהבה
קצת על מרכז 'רעות דלת פתוחה', שירות ייחודי בישראל, שמטרתו לסייע לצעירים וצעירות עם נכויות גופניות או חושיות לממש את זכותם לאהבה, לשייכות ולמיניות, וליצור קשרים זוגיים.
עשה ואל תעשה בדייט :-)
דייט עם אדם עם מוגבלות יכול להיות מביך ומתסכל, אם אומרים ועושים את הדברים הלא נכונים. כמה סרטונים משעשעים באים לתת קווים מנחים לדייט הראשון.
חששות ופחדים במשולש מוגבלות-מיניות-יחסים
לצאת לדייטים זה אף פעם לא קל, אבל אצל אנשים עם מוגבלות נוספים פחדים וחששות מוגברים וייחודיים. אנדרו מוריסון-גורזה כתב על זה טור.
לאהוב את הצלקות, לדבר על מיניות
לכבוד ט"ו באב יצאה דנה דימנט לדיזנגוף סנטר ותיעדה עבור אתר "המקום הכי חם בגגיהנום" חבורה של אנשים עם מוגבלות שחיים, מדברים, מתעסקים באהבה, גבולות, מוגבלות, מיניות ומה שביניהם.
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.