כתבות ומידע

כן, אני בכיסא גלגלים ועדיין עושה סקס!
רומינה פומה, קומיקאית בריטית, מנסה לאתגר את התפיסות המוטעות בציבור על מוגבלות ומיניות ומציגה את השאלות המוזרות ששואלים אותה בדייטים. יש לכם מה להוסיף או לשתף?
10 דברים שהייתי רוצה שתדעו על דייטים עם אוטיסטים
יש חששות, תפיסות מוטעות וסתם דברים שלא נעים לשאול כשאתם יוצאים לדייט עם אדם על הספקטרום האוטיסטי. קרי מרגו כותב על הניסיון שלו כאוטיסט בעולם הדייטים הלא-פשוט. יש לכם מה להגיב או להוסיף? נשמח לקרוא!
לקויות למידה, אהבה וחברות אמיצה
שבוע המודעות ללקויות למידה בבריטניה עמד בסימן חברות וזוגיות. פרויקט צילום מיוחד הביא כמה זוגות שסיפרו את סיפורם.
יופי על המסלול
תצוגת אופנה לא/נשים עם ובלי מוגבלות במטרה לגרום לכולם לחשוב אחרת על מוגבלות.
איזה זוג רומנטי!
בוק חתונה רומנטי שעושה חשק להיות מאוהב
מרגישים לבד בחגים? אתם לא לבד!
החגים מביאים לרבים מאיתנו במקום שמחת היחד, עצבות של לבד. אנחנו מזמינים אתכם, חברי LOVE דווקא, להשתתף בקבוצת דיון מיוחדת שאולי תקל קצת על הבדידות.
"אני לא הייתי נמשך לעצמי. למה שמישהו אחר כן?"
ריאן או'קונל היה מצוברח, הוא כותב בטור אורח באתר broadly. לא רק שהוא נולד עם שיתוק מוחין, הוא גם נולד הומו. ובשביל מישהו שצפה באדיקות בסדרה "הכי גאים שיש", שבו היו רק בחורים יפים ומטופחים שעשו סקס כל הזמן, הוא הבין שאין לו סיכוי לחיי מין וזוגיות משל עצמו. עד שחל השינוי.
ולנטיינ`ז דיי :-)
סיכום חג האהבה עם מבט אופטימי לעתיד
5 טיפים לפרופיל מנצח באתרי היכרויות
מהם הכללים לפרופיל מנצח באתרי היכרויות? מה כדאי להדגיש ומה מומלץ להסתיר? הנה כמה טיפים שיעזרו לכן ולכם לכבוש לבבות וירטואליים.
אוטיזם מאוהב
מה זאת אהבה? איך מוצאים אהבה כשלא יודעים איך היא מרגישה? האם ניתן לאהוב מישהו גם אם לא מבינים אותו לגמרי? ארבעה אנשים על הספקטרום האוטיסיטי מתראיינים לסרט תיעודי מרתק.
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.