כתבות ומידע

קמפיין רשת מזכיר לכולם: נכים הם לוהטים
קמפיין נהדר מסתובב ברשתות החברתיות שבו אנשים עם מוגבלות מצטלמים ומתייגים את עצמם עם האשטג #DisabledPeopleAreHot כדי להזכיר גם להם וגם לשאר הציבור שנכים הם מיניים, מושכים וראויים! הצטלמו ותייגו גם אתם!
5 המקומות הרומנטיים והנגישים לדייט המושלם
הכרתם באתר, התקדמתם לשיחת טלפון והחלטתם ללכת על הצעד הבא: לצאת לדייט! מחפשים מקום גם נגיש וגם רומנטי? ריכזנו עבורכם 5 מקומות כאלו. יש לכם הערות או הצעות? שתפו אותנו!
לא "התפשרתי" על בן זוג עם מוגבלות
"היא כזאת מלאכית שנכנסה במודע לזוגיות כזאת", "איזה עול זה לטפל בבן זוג נכה". בטור אישי וישיר כותבת אנה לנט על התגובות המרחמות והמתפלאות שהיא מקבלת כשהיא מספרת שבן הזוג שלה הוא אדם עם מוגבלות ומבהירה: "לא התפשרתי. התברכתי בבן זוג חזק ומדהים, ואני מודה על כך שהוא שלי"
7 טיפים להודעת פתיחה מוצלחת!
הודעת פתיחה באתר היכרויות היא המקום שבו נוצר הרושם הראשוני. מה כותבים? איך עושים את הרושם הנכון? הנה 7 טיפים שיתנו לכם כיוון!
איך אתם רואים אותי?
כשמודעות עצמית הופכת מבושה לגאווה, כשמבטים של זרים הופכים מהימנעות למטרה רצויה, המוגבלות הופכת לכוח.
מכתב פתוח לחברתי העתידית, כשהיא תראה את כיסא הגלגלים שלי
למה את לא צריכה לראות בי מישהו ש"רתוק לכיסא גלגלים" או מוגבל? ובכן, זה בדיוק העניין. אני לא. אני לא מה שהחברה מתייגת אותי. אני אדם, פעיל חברתי, אוהב הוקי, אוהב לשתות בירה עם החברים, חבר נאמן. כיסא הגלגלים הוא רק הדרך שבה אני מסתובב בעולם, לא יותר.
"אני נכה ואני גיי והכל בסדר, תודה רבה"
ריאן או'קונל נולד עם שיתוק מוחין וגם הומו. השילוב הזה לא היה קל לו והוא הניח שיסיים את חייו בודד ובלי זוגיות. אבל לאט-לאט התחיל השינוי הפנימי של קבלה עצמית, וברגע שזה קרה דברים התחילו לקרות.
לאהבה אין תוויות
אהבה היא אהבה בכל צורה ללא קשר לגזע, מגדר, גיל, דת או מוגבלות. צפו בסרטון המרגש והמקסים :-)
 הרצאה: היופי הוא עבודה פנימית
לכולנו יש היכולת להיות יפים או מכוערים ולמראה החיצוני יש רק חלק קטן בעניין. הרצאה שחשוב לצפות בה.
זוגיות, מוגבלות, מיניות וסקרנות
"כשרק התחלנו לצאת היו הרבה מבטים, חלקם אוהבים, חלקם מרחמים, חלקם מבולבלים. אצל רבים מהם בערה השאלה: האם אתם יכולים לעשות סקס?"
אחריות חברתית בארומה
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.