כתבות ומידע

6 טיפים להעשרת חיי החברה
להיות לבד זה נחמד ואולי גם נוח, אבל להיות בחברה זה כיף וחשוב. איך להרחיב את המעגלים החברתיים שלנו? קבלו כמה טיפים.
אלדר יוסופוב: נכה כזה עוד לא ראיתם...
הכירו את אלדר יוסופוב. הוא אמנם נראה ומתהלך כמו אחד שעבר עשרות אורגזמות ברצף והוא גם לא ממש מדבר, אבל הוא למד קולנוע וגם קריאייטיב, כך ששכל חריף לא חסר לו, והוא יצר לאחרונה סדרת רשת נהדרת על הנכה הבן-זונה הכי מתוק שיש. בואו להכיר אותו, הוא פנוי להובלה :-)
כדורסל כדרך חיים
אלון נפצע בתאונת דרכים, ובזכותה חייו השתנו לטובה. מספורט כתחביב הוא הפך לספורטאי מקצועי בכדורסל בכסאות גלגלים, למד במכללה בארה"ב, שיחק בנבחרת ישראל, זכה באליפות צרפת ומשחק כיום בליגה הספרדית. הנה הסיפור שלו.
LOVE דווקא אז ועכשיו
כתבת טלוויזיה ישנה מהתוכנית "מבט שני" בערוץ הראשון, הביאה את סיפורו של אתר LOVE דווקא הצעיר וראיינה כמה מחברי האתר שמחפשים ואף מוצאים אהבה.
5 טיפים לפרופיל מנצח באתרי היכרויות
מהם הכללים לפרופיל מנצח באתרי היכרויות? מה כדאי להדגיש ומה מומלץ להסתיר? הנה כמה טיפים שיעזרו לכן ולכם לכבוש לבבות וירטואליים.
אפרת עילם ז"ל
על מי שהקימה את LOVE דווקא לפני כעשור, הפיחה בו חיים, העניקה אפשרות לאהבה לאלפי אנשים, והלכה לעולמה לפני מספר חודשים
תערוכת "אין מגבלה לאהבה"
ערב במרכז רעות בתל אביב לציון ביום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלות
סיפור האהבה של נורית פלג ויוסי וולברג
פער הגילאים הרתיע מעט, ואחרי שני דייטים הייתה תחושה שזה לא זה, אבל העניינים התהפכו ולבסוף יצאה מזה אהבה גדולה וחתונה!
מה ההבדל בין ספורטאי אולימפי לפראלימפי?
סרטונים שהפיקה ההתאחדות הישראלית לספורט נכים במטרה לעודד את הספורט הפראלימפי. אותוה רוח, אותו מאמץ, אותו כאב ואותה תשוקה. אין באמת הבדל.
לעוף על הכיסא
הכירו את Aaron “Wheelz” Fotheringham, בן 22. הוא נולד עם ספינה ביפידה, מחלת שרירים שהותירה את הרגליים שלו כמעט ללא יכולת תנועה. מגיל צעיר הוא התרוצץ והאמין שהוא מסוגל לעוף. במגרשי ההחלקה על כיסא הגלגלים שלו, חמוש בקסדה ומגיני ברכיים, הוא הוכיח שזה בהחלט אפשרי.
אחריות חברתית בארומה
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.