כתבות ומידע

הבחורה שמשלמת בשבילך בדייט הראשון – תינשא לה!
בדיוק לפני שנה אלדר יוסופוב פירסם כאן טור שבו הציג את עצמו והצהיר על חיפושיו אחר האהבה. הפניות לא איחרו לבוא, הזוגיות באה בגדול ועמה גם הצעת הנישואים :-) מזל טוב!
אמיר ודבורה - סיפור אהבה!
הם הכירו דרך LOVE דווקא לפני מספר חודשים. הוא הציע לה להיפגש בבית קפה, ואז לפגישה נוספת שהובילה לערב ספונטני ורומנטי על חוף הים. מאז הם ביחד ושמחים לספר על האהבה שלהם
סיפור האהבה של קרן וערן
מארכיון LOVE דווקא הישן מצאנו את הסיפור המקסים הזה, שהתפרסם ב-27/2/2008 - לפני שש שנים בדיוק!
אלדר יוסופוב: נכה כזה עוד לא ראיתם...
הכירו את אלדר יוסופוב. הוא אמנם נראה ומתהלך כמו אחד שעבר עשרות אורגזמות ברצף והוא גם לא ממש מדבר, אבל הוא למד קולנוע וגם קריאייטיב, כך ששכל חריף לא חסר לו, והוא יצר לאחרונה סדרת רשת נהדרת על הנכה הבן-זונה הכי מתוק שיש. בואו להכיר אותו, הוא פנוי להובלה :-)
LOVE דווקא אז ועכשיו
כתבת טלוויזיה ישנה מהתוכנית "מבט שני" בערוץ הראשון, הביאה את סיפורו של אתר LOVE דווקא הצעיר וראיינה כמה מחברי האתר שמחפשים ואף מוצאים אהבה.
לאב דווקא - המלצת צפייה
סרט תיעודי של רונה סופר, על חיפוש אהבה וקבלת הגוף.
סיפור האהבה של נורית פלג ויוסי וולברג
פער הגילאים הרתיע מעט, ואחרי שני דייטים הייתה תחושה שזה לא זה, אבל העניינים התהפכו ולבסוף יצאה מזה אהבה גדולה וחתונה!
סיפור ההצלחה של עדי ואוהד
אוהד נולד עם שיתוק מוחין, לעדי יש מגבלת שמיעה. הם נפגשו דרך LOVE דווקא, יצאו לדייטים, וארבעה חודשים מאוחר יותר הוא שלף את החולצה שעליה כתוב: "עדינשאי לי?"
LOVE דווקא - פנאי והכרויות (גם) לאנשים עם מוגבלות

LOVE דווקא הוא אתר פנאי והכרויות לאנשים עם ובלי מוגבלות. אנו מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר אנו מייחדים מדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף לכך, אנו מציעים שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה, להכרות עם אנשים אחרים, להעשרה אישית ולהרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי.